Kursy w pełnym, ustawowym wymiarze godzin. Szkolenie teoretyczne jest w formie E-lerningu, czyli bez chodzenia na wykłady teoretyczne.Natomiast praktyczne odbywa się zgodnie z zaleceniami rozporządzenia na temat szkolenia i egzaminowania. Jazda odbywa się na samochodach Renault Clio IV oraz Skodą City Go z automatyczną skrzynią biegów! Motocykliści dosiadają Yamahę: YBR125  oraz XJ6. Posiadamy również motorower Romet ZK50 do szkolenia na kat.AM. Każdy kurs kończy egzamin wewnętrzny - identyczny, jak egzamin państwowy.

Od lutego 2018 szkolimy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów.
Prawo jazdy na automat różni się od zwykłego tylko tym, że ma dopisek 78 w rubryce znajdującej się w dolnej części dokumentu. Jest to prawo jazdy uprawniające do kierowania wyłącznie pojazdami z automatyczną skrzynią biegów.Coraz więcej osób decyduje się na robienie prawo jazdy na automacie, gdyż jest to o wiele łatwiejsze oraz znacznie bezpieczniej i mniej stresujące do początkującego kierowcy. Kursant potrzebuje też znacznie mniej czasu do opanowania samochodu.

Dla kogo jest prawo jazdy kat b na auto z automatyczną skrzynią biegów?

Zgaśnięcie samochodu na światłach czy przy próbie ruszenia na wzniesieniu to prawdziwe utrapienie wielu kursantów. W przypadku nauki jazdy na automacie nie ma potrzeby wykonywania żadnych czynności przy zmianie biegu. Dzięki temu kursant może w pełni skupić się na tym, co znajduje się na drodze i wokół niego.Kurs kat b na automat z całą pewnością jest godnym polecenia rozwiązaniem dla tych, którzy stresują się nagrywaniem jazdy podczas egzaminu. W przypadku egzaminu na automatycznej skrzyni biegów problem ten znika. Jest to także świetna opcja dla osób niepełnosprawnych.Co więcej, można jeździć także samochodami z manualną skrzynią biegów. Wystarczy podejść do egzaminu, po zdaniu którego otrzymuje się stosowane uprawnienia. Nie jest jednak potrzebne do tego zrobienie kolejnego kursu.

Zapisać się na kurs można codziennie osobiście w siedzibie Firmy (Kędzierzyn-Koźle ul.Jana Kochanowskiego 10A) lub  telefonicznie pod numerami telefonu 601522413, 693400870 lub 77 4823413.
W CELU ZAPISANIA SIĘ NA KURS NALEŻY UZYSKAĆ PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ (PKK).

Najbliższe kursy

Kategorie Data rozpoczęcia Cena